ERJ2RKF1870X
MFR.Part #
ERJ2RKF1870X
JLCPCB Part #
C416489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS