ERJ2RKF1800X
MFR.Part #
ERJ2RKF1800X
JLCPCB Part #
C413069
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS