ERJ2RKF1783X
MFR.Part #
ERJ2RKF1783X
JLCPCB Part #
C3025696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS