ERJ2RKF1603X
MFR.Part #
ERJ2RKF1603X
JLCPCB Part #
C413109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS