ERJ2RKF1580X
MFR.Part #
ERJ2RKF1580X
JLCPCB Part #
C2077062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS