ERJ2RKF1501X
MFR.Part #
ERJ2RKF1501X
JLCPCB Part #
C413084
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS