ERJ2RKF1212X
MFR.Part #
ERJ2RKF1212X
JLCPCB Part #
C416469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS