ERJ2RKF1211X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2RKF1211X
JLCPCB Part #
C400602
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS