ERJ2RKF1183X
MFR.Part #
ERJ2RKF1183X
JLCPCB Part #
C2077106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS