ERJ2RKF1152X
MFR.Part #
ERJ2RKF1152X
JLCPCB Part #
C409882
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS