ERJ2RKF1101X
MFR.Part #
ERJ2RKF1101X
JLCPCB Part #
C409028
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS