ERJ-2RKD4703X
MFR.Part #
ERJ-2RKD4703X
JLCPCB Part #
C4294817
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS