ERJ-2RKD3163X
MFR.Part #
ERJ-2RKD3163X
JLCPCB Part #
C3931893
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS