ERJ2RHD9762X
MFR.Part #
ERJ2RHD9762X
JLCPCB Part #
C400594
Description
-55℃~+125℃ 63mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS