ERJ-2RHD8451X
MFR.Part #
ERJ-2RHD8451X
JLCPCB Part #
C4310970
Description
-55℃~+125℃ 63mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS