ERJ-2RHD823X
MFR.Part #
ERJ-2RHD823X
JLCPCB Part #
C20023353
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS