ERJ-2RHD7682X
MFR.Part #
ERJ-2RHD7682X
JLCPCB Part #
C20023351
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS