ERJ-2RHD7681X
MFR.Part #
ERJ-2RHD7681X
JLCPCB Part #
C4322140
Description
-55℃~+125℃ 63mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS