ERJ2RHD7501X
MFR.Part #
ERJ2RHD7501X
JLCPCB Part #
C416413
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS