ERJ-2RHD6980X
MFR.Part #
ERJ-2RHD6980X
JLCPCB Part #
C4325124
Description
-55℃~+125℃ 63mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS