ERJ-2RHD563X
MFR.Part #
ERJ-2RHD563X
JLCPCB Part #
C20023347
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS