ERJ2RHD5600X
MFR.Part #
ERJ2RHD5600X
JLCPCB Part #
C416405
Description
-55℃~+125℃ 560Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS