ERJ2RHD3322X
MFR.Part #
ERJ2RHD3322X
JLCPCB Part #
C416387
Description
-55℃~+125℃ 33.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS