ERJ2RHD1432X
MFR.Part #
ERJ2RHD1432X
JLCPCB Part #
C400533
Description
-55℃~+125℃ 14.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS