ERJ-2RHD1270X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-2RHD1270X
JLCPCB Part #
C4028925
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS