ERJ-2RHD1100X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-2RHD1100X
JLCPCB Part #
C20023038
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS