ERJ2RHD1020X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2RHD1020X
JLCPCB Part #
C416352
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 102Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS