ERJ2GEJ8R2X
MFR.Part #
ERJ2GEJ8R2X
JLCPCB Part #
C412905
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS