ERJ2GEJ755X
MFR.Part #
ERJ2GEJ755X
JLCPCB Part #
C409873
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS