ERJ2GEJ680X
MFR.Part #
ERJ2GEJ680X
JLCPCB Part #
C412969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS