ERJ2GEJ564X
MFR.Part #
ERJ2GEJ564X
JLCPCB Part #
C413027
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS