ERJ2GEJ561X
MFR.Part #
ERJ2GEJ561X
JLCPCB Part #
C412986
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS