ERJ2GEJ474X
MFR.Part #
ERJ2GEJ474X
JLCPCB Part #
C413025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS