ERJ2GEJ395X
MFR.Part #
ERJ2GEJ395X
JLCPCB Part #
C413038
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS