ERJ2GEJ2R0X
MFR.Part #
ERJ2GEJ2R0X
JLCPCB Part #
C412896
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100V 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS