ERJ2GEJ273X
MFR.Part #
ERJ2GEJ273X
JLCPCB Part #
C413009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS