ERJ2GEJ202X
MFR.Part #
ERJ2GEJ202X
JLCPCB Part #
C400510
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15V 2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS