ERJ2GEJ201X
MFR.Part #
ERJ2GEJ201X
JLCPCB Part #
C412978
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS