ERJ2GEJ1R1X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2GEJ1R1X
JLCPCB Part #
C412891
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS