ERJ2GEJ181X
MFR.Part #
ERJ2GEJ181X
JLCPCB Part #
C278579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15V 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS