ERJ2GEJ180X
MFR.Part #
ERJ2GEJ180X
JLCPCB Part #
C400509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15V 18Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS