ERJ2GEJ160X
MFR.Part #
ERJ2GEJ160X
JLCPCB Part #
C409852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS