ERJ2GEJ153X
MFR.Part #
ERJ2GEJ153X
JLCPCB Part #
C278578
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS