ERJ2GEJ124X
MFR.Part #
ERJ2GEJ124X
JLCPCB Part #
C409850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS