ERJ2GE0R00X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ2GE0R00X
JLCPCB Part #
C242160
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 0Ω 100mW Thick Film Resistor 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS