ERJ-2BWJR091X
MFR.Part #
ERJ-2BWJR091X
JLCPCB Part #
C2081162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS