ERJ-2BWJR082X
MFR.Part #
ERJ-2BWJR082X
JLCPCB Part #
C4135744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS