ERJ-2BWJR050X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-2BWJR050X
JLCPCB Part #
C2088468
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS