ERJ-2BWFR100X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-2BWFR100X
JLCPCB Part #
C2088598
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS