ERJ-2BWFR068X
MFR.Part #
ERJ-2BWFR068X
JLCPCB Part #
C3968131
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS